Adaptační kurzy 2013

Pro žáky nastupujících 1. ročníků pořádá naše škola adaptační kurz, který má žákům pomoci aklimatizovat se na nové prostředí, seznámit se s novými spolužáky a třídním učitelem. Akce má také za cíl nabídnout náměty pro nové volnočasové aktivity. Třídenní pobyt na horách má přispět i k vytvoření zdravého klimatu v nově vznikajícím kolektivu.

Adaptační kurz pro žáky 1. A a 1. B (čtyřleté studium) –
informace pro rodiče

Akce se zúčastní 1. ročníky v horském hotelu Čarták na Hutisku – Solanci, kde bude zajištěno ubytování, plná penze, pitný režim po celý den, pedagogický dozor a program plný her, soutěží, procházek po okolních horách a další aktivity.

Datum konání:  2. 9. – 4. 9. 2013

Adresa: Horský hotel Čarták, Hutisko – Solanec, tel. 571 644 265, www.solansedlo.cz

Doprava:
odjezd – pondělí 2. 9. 2013 v 8:00 autobusem z nádraží ČSAD Rožnov p. R.
příjezd – středa 4. 9. 2013 v dopoledních hodinách na nádraží ČSAD Rožnov p. R.
Žáci ze směru Rožnov p. R. – Hutisko – Solanec – Soláň mohou po domluvě s vedoucí kurzu přistoupit po trase. Žáci ze směru Velké Karlovice mohou po domluvě s vedoucí kurzu přijet přímo k horskému hotelu Čarták.

Strava: plná penze, která začíná obědem 2. 9. a končí snídaní 4. 9.

Cena: 850,- Kč na osobu – částka musí být uhrazena od 27. 8. do 30. 8. 2013 Mgr. Evě Zakopalové, tel. 724 788 496 – vedoucí kurzu. V případě, že žák ze závažných důvodů nebude moci akci absolvovat, bude částka vrácena, ale jen v případě, že žák bude včas omluven.

S sebou: batůžek na túry, láhev na pití, tenisky, případně i pevné boty, dostatek oblečení pro teplé i chladné počasí, pláštěnku, přezůvky, pokrývku hlavy, věci osobní hygieny, finance pro případný nákup další stravy či občerstvení, baterku, psací potřeby, blok, hudební nástroj léky osobní potřeby, občanský průkaz, kartička zdravotní pojišťovny, čestné prohlášení rodičů, které žák obdrží v den zaplacení kurzu.

Adaptační kurz pro žáky 1. A8 (osmileté studium)
– informace pro rodiče

Datum konání:  5. 9. – 6. 9. 2013

Doprava:
odjezd – čtvrtek 5. 9. 2013 v 8:00 autobusem z nádraží ČSAD Rožnov p. R.
příjezd – pátek 6. 9. 2013 ve 14:00 na nádraží ČSAD Rožnov p. R.

Strava: plná penze, která začíná obědem 5. 9. a končí obědem 6. 9.

Cena: 550,- Kč na osobu – částka musí být uhrazena od 27. 8. do 30. 8. 2013 Mgr. Evě Zakopalové, tel. 724 788 496 – vedoucí kurzu. V případě, že žák ze závažných důvodů nebude moci akci absolvovat, bude částka vrácena, ale jen v případě, že žák bude včas omluven.