Adapťák 1. A a 1. B na Čartáku

Po několika měsících příprav, studia a konečného přijetí na gymnázium nás čekalo 1. září 2021 a první nový krok do neznáma – adaptační pobyt – na kterém jsme se tedy poprvé setkali již jako studenti 1. ročníku Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm.

Klasické a osvědčené místo pobytu, Čarták na Soláni, nás hned zrána přivítalo krásným sportovním prostředím s multifunkčním hřištěm, usměvavým milým personálem, voňavou kuchyní a programem plným seznamovacích her. Po ubytování mohla začít zábava, mezi nejúspěšnější akce zajisté patřily pišqorky, dopis do budoucnosti, kdo jsem a kdo mě pozná, pantomima historických dějin, seznamovací pošta, kamínkování, citáty slavných z našich těl, proplétané ruce/ nohy a závěrečná stezka odvahy ke křížku.

Nezbývá, než zhodnotit adapťák na výbornou, poděkovat za organizaci učitelům a všem spolužákům obou ročníků popřát úspěšné čtyřleté studium až k závěrečné maturitě :).