ADOPCE NA DÁLKU aneb v úterý 19. 2. 2013 proběhla ve škole charitativní sbírka

Pololetní vysvědčení je pomalu opět za námi a my pokračujeme dále ve studiu, samozřejmě, jasně, automaticky…

…ale ne vždy a všude tomu tak bohužel je. A právě v pololetí nastává čas naší opětovné charitativní sbírky (uplynul opět rok), která nám pomáhá finančně podpořit další školní studia naší Anjony Sircar, jež díky nám může chodit do školy a má zajištěnou teplou stravu, školní pomůcky, školní uniformu, může být mezi svými vrstevníky, nemusí fyzicky pracovat s rodiči, ale vzdělávat se.

Spojíme-li své – pro nás postradatelné finanční částky – tak pro ni vybereme celoroční dar (již popáté!!!) – financování jejího studia a v budoucnu možná lepší šance pro pracovní uplatnění. Zapojte se prosím letos znovu a přispějte, dobrovolně, studentům, kteří navštíví Vaši třídu. Je třeba vydržet průběžně, nikoliv pouze jednorázově. Děkujeme.