Čestné ocenění pro Davida Chýlka za divadelní představení

Ve středu 23. září došlo na půdě školního amfiteátru k předání Čestného ocenění Zlínského kraje Davidu Chýlkovi (7.A8). Radní pro oblast školství Mgr. Petr Gazdík se rozhodl uznat zásluhy našeho studenta v oblasti kultury, přesněji za jeho účinkování v divadelním představení našeho souboru Hrátky s čertem. Přestože se realizace hry musela loňský školní rok popasovat s nemalými překážkami, tak se naši příznivci mohli na konci srpna přijít podívat na pohádku Jana Drdy, která se stále těší velké popularitě nejen díky své vtipnosti, ale také pro svou nadčasovost. Doufejme, že se podaří i přes všechny nástrahy realizovat představení i v tomto školním roce a snad se opět setkáme na půdě Janíkovy stodoly, tentokráte na výpravě do středověku.