Den Země 2017

Díky nepřízni počasí proběhl každoročně pořádaný Den Země dne 11. 5. 2017. Den Země se odehrával opět v lesíku nad školou a na hřišti našeho gymnázia. Letošní ročník měli na starosti žáci třídy 4. A8. Pro své mladší spolužáky, žáky tříd 1. A8 a 2. A8, připravili ekologicky zaměřené hry. Pomocí her, vědomostních úkolů, poznávání živočichů a rostlin a pohybových aktivit v přírodě se žáci aktivně seznamovali s problematikou ochrany životního prostředí.

Tento ročník soutěžilo 9 týmů.
1. místo – tým ČERNÍ BÝCI
    (1.A8 – Adam H., Dalibor N., Peter B., 2.A8 – Jakub M., Ladislav V., Jakub K.)
2. místo – tým AUTISTICKÁ ČTYŘKA
    (1.A8 – Václav V., Ota R., 2.A8 – Tadeáš B., Martin Ch.)
3. místo – tým BAGRISTI
    (1.A8 – Ondřej K., Jakub F., Marek D., Hynek L., 2.A8 – Jan Z. L., Richard V.)
4. místo – tým NO ONE
    (1.A8 – Klára Petřeková, Karolína Ch., 2.A8 – Kamila K., Barbora Machová, Barbora Marešová, Kristina B.)
5. místo – tým BEZEJMENNÍ
    (1.A8 – Klára K., Monika D., Eliška R., Michaela V., Tereza P., 2.A8 – Alexandra B.)
6. – 8. místo
    tým JEDNOROŽCI
    (1.A8 – Jana Z., Karin G., Jana M., Adéla D., Viktorie J.)
    tým POMERANČOVÍ NINJOVÉ
    (1.A8 – Jan M., Adam El B., 2.A8 – Tomáš P., Jakub S., Barbora P., Sofie Elen P.)
    tým RŮŽOVÍ LENOCHODI
    (1.A8 – Klára Pečivová, Johana V., 2.A8 – Lucie K., Marie L., Sofie S., Veronika K.)
9. místo – tým NUJAEMY
    (1.A8 – Alena V., Štěpánka B., 2.A8 – Zuzana J., Patricie H., Marie Ž., Aneta P.)

Všem výhercům a i ostatním týmům gratuluji.
Děkuji třídě 4. A8 za pečlivě připravené aktivity.

Lenka Jarábková