Ekologický den

Jak je již zvykem, kvartáni uspořádali svým mladším spolužákům z 1. A8 a 2. A8 opožděný Den Země. Ten pravý by se měl konat 22. dubna, ale proč nevyužít pozdějšího termínu 1. 6. a neužít si pěkného, teplého počasí?
Soutěžící byli rozděleni do několika skupin, které postupně procházely všechna stanoviště umístěná v okolí školy, hlavně v lesíku. Organizátoři akci pojali hravě, kromě ekologie do programu zakomponovali i tělesnou či hudební výchovu. Na tvářích valné většiny žáků bylo možno spatřit výrazy radosti z času stráveného venku a bez učení, u vítězných týmů i z důvodu sladké odměny.