Ekonomická olympiáda

Milí příznivci ekonomie,

po roce opět nabízíme možnost vyzkoušet si své znalosti a zapojit se do 8. ročníku Ekonomické olympiády.

Soutěž je určena pro žáky 1. až 4. ročníků všech typů středních škol. Registrace bude spuštěna 2. října 2023. Letošní školní kola budou probíhat v termínu od 20. listopadu do 1. prosince 2023. Všechny informace ohledně spuštění a způsobu registrace vám včas sdělíme.

Předběžný harmonogram:

Zájemci neváhejte a nahlaste se u Mgr. Renáty Chýlkové.

V posledních ročnících byla naše škola úspěšně reprezentována a do finále postoupili Jakub Kornel a Ota Repák. V soutěži především zúročíte své znalosti a porovnáte je s ostatními a v případě postupu do finálového kola se můžete zúčastnit zajímavého programu v Praze.

Zde video z posledního ročníku: