Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Fotbal – okresní kolo

Naši studenti se dne 25. 10. vydali reprezentovat naše Gymnázium ve fotbale v okresním kole, které se odehrávalo ve Valašském Meziříčí.

Celý turnaj se odehrával na stadionu TJ Valašského Meziříčí, konkrétně na hřišti s umělou trávou. První zápas jsme odehráli proti Střední průmyslové škole stavební. Díky menší velikosti hřiště bylo k vidění velké množství soubojů, které dodávaly hře náboj. Celý zápas jsme po dobré defenzivní práci bez obdržení gólu a vstřelení dvou branek zaslouženě ovládli.

Naším druhým protivníkem se stala Střední průmyslová škola strojnická. Zápas započal v podobném tempu a tvrdosti jako předešlé utkání. Celý první poločas jsme drželi s lepší “Strojkou” tempo, ovšem ta nám vsítila dvě branky, ale my ihned reagovali vstřelením gólu Lukym Sladovníkem. Poločas jsme tedy zakončili s těsným rozdílem. Do druhého dějství jsme vstoupili s o to větší vervou, ale brzy se projevila únava a především kvalita vsetínské školy. Ta přidala tři góly a zápas skončil výsledkem 5:1.

Naši kluci předvedli velmi srdnatý výkon a nakonec skončili na krásném 2. místě, velmi těsně před branami postupu do krajského kola. Držíme palce na příští rok, kdy se budeme snažit rozhodně postoupit až do kraje.