Fotosoutěž "Aktivní studenti a senioři objektivem fotoamatérů ze svých řad"

Jak jste na nástěnce nebo v hodinách měli už během podzimu možnost zjistit, Seniorské centrum v Rožnově pod Radhoštěm společně s městským úřadem pořádá

Fotosoutěž

na téma

“Aktivní studenti a senioři objektivem fotoamatérů ze svých řad”

• uzávěrka sběru “aktivních” fotografií Vás, Vašich přátel, kamarádů, babiček či dědečků V POHYBU je:

v neděli 15. ledna 2017

• z došlých snímků bude odbornou porotou několik desítek vybráno, vysokoformátově vytištěno a publikováno na veřejné výstavě k oslavám 750. výročí založení našeho města v rámci Evropského dne solidarity mezi generacemi (29. 4.)
  • autoři snímků v každé kategorii, které budou odbornou porotou vyhodnoceny pro získání ocenění, dostanou jako odměnu poukázku na nákup fotopotřeb dle vlastního výběru v prodejně MARKO FOTO Valašské Meziříčí v hodnotě 2.000,-; 1.500 a 1.000,- Kč.

Soutěžní fotografie posílejte na rehl@gymroznov.cz nebo se s nimi na přenosném disku zastavte u Richarda Ehla v kabinetě.