Halloween 2015

Dlouho očekávaného dne 27.10. , který byl předzvěstí vytoužených podzimních prázdnin, si naše třída 3.A8 přichystala pro své menší spolužáky malé halloweenské překvapení.
První přišli na řadu prvňáčci, kteří s napětím vyčkávali, co se bude dít. Tak nějak jsme je rozdělili do skupin a vysvětlili pokyny. Jako první na ně vyskočily naše halloweenské kostýmy a výzdoba. I když …ta děsivější část v podobě stanovišť měla ještě přijít. Museli si projít řadou úkolů plných neidentifikovaných jídel, hmatání rukama v ještě podivnějších směsích a testů, které prověřily jejich znalosti angličtiny. Na konci už je čekala jen zasloužená sladká odměna.

Ani 2.A8 stejně jako oni nezahálela a statečně se poprala s nejrůznějšími nechutnostmi, které jsme jim naložili.

Všichni jsme si to moc užili a doufáme, že naše přání vytvořit pro své malé spolužáky zážitek plný hrůzy, zábavy a nejrůznějších ochutnávek, prostě jim připravit nefalšovaný Halloween, se vydařilo.

Tak zase příští rok !

A. Pupíková 3.A8