Halloween na gymplu se povedl

Dne 31. 10. 2022 proběhla na naší škole akce Halloween pro studenty prvního a druhého ročníku nižšího gymnázia. Pořádajícími byla třída 3.A8 se svými angličtináři Kristýnou Daňkovou a Vladimírem Stančíkem. Všechny tři třídy přišly v kostýmech, stejně tak i velká část studentů z vyšších ročníků. Akce se konala v pavilonu školy během páté a šesté vyučovací hodiny. Pro žáky byla připravena jednotlivá stanoviště s různými úkoly, za něž bylo možno získat body. Tři dvojice s nejvíce body byly následně odměněny drobnými cenami. Celkově se Halloween vydařil a doufáme, že si jej i ostatní užili.

Za kolektiv 3.A8 Anna Maria Bathke