Jaroslav Maléř se odvázal v Show-off a uspěl

Odvaž se a ukaž se! Pod tímto heslem pořádá každoročně Centrum jazykového vzdělávání Fakulty humanitních studií Univerzity Tomáše Bati Show-off – soutěž v prezentačních dovednostech v anglickém jazyce. O tom, jak se studenti středních škol odvázali a ukázali, se mohli přesvědčit všichni, kteří se přišli na jejich výkony 23. 3. 2022 do Zlína podívat.

Za naše Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm se soutěže zúčastnil Jaroslav Maléř ze třídy 4. A s prezentací na téma “Creating a no-budget short film”, ve které porotu poutavě a vtipně zasvětil do procesu výroby svého filmu “Rychlost”. Jardův výkon porotu zaujal a ohodnotila jej krásným 3. místem. Výsledná prezentace je k nahlédnutí zde, doporučuji také zhlédnout film, určitě stojí za to. Gratulujeme!

Kateřina Děcká