Jazykové zkoušky Cambridge na Gymnáziu Rožnov pod Radhoštěm

Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm je již řadu let partnerskou školou Jazykové školy P.A.R.K., která vlastní licenci Cambridge English Language Assessment. Tato licence umožňuje organizaci a skládání zkoušek Cambridge English v České republice.

Výhody pro naše studenty

Spolupráce je založena na metodické a materiální podpoře a nabízí výhodné podmínky pro naše studenty. Mezi tyto výhody patří:

• Možnost výběru partnera na ústní část zkoušky.
  • Přihlášení na zkoušku nanečisto s následnou reálnou zkouškou za zvýhodněných finančních podmínek.

Jak zkoušky nanečisto, tak ostré zkoušky probíhají v prostorách Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm, což našim studentům ušetří nutnost dojíždění.

Nahrazení profilové zkoušky certifikátem Cambridge

Pokud studenti úspěšně složí jazykovou zkoušku Cambridge na úrovni B2 a výše, mohou za určitých podmínek nahradit povinnou profilovou zkoušku z cizího jazyka certifikátem Cambridge English. Studenti také získávají výhody a bodovou bonifikaci u přijímacího řízení na řadě vysokých škol.

Statistiky a termíny zkoušek

V letošním školním roce využilo možnost nahradit si profilovou maturitní zkoušku z angličtiny více než padesát studentů.

V příštím roce se budou konat:

• Zkoušky nanečisto: září
  • Ostré zkoušky: leden (termín bude upřesněn v průběhu září 2024.

Na zkoušky nanečisto se prosím přihlašujte na tomto odkazu:

Zkoušky nanečisto – přihlášení

Termín ukončení registrace na zkoušky nanečisto je již 28. 6. 2024. Při přihlašování je potřeba uvést kód školy SPS127.

Pro více informací kontaktujte koordinátorku jazykových zkoušek Kateřinu Děckou.

Kateřina Děcká