Jonáš Vala úspěšný v psaní na klávesnici i programování

Na začátku tohoto týdne absolvoval Jonáš Vala hned dvě soutěže – okresní kolo soutěže v programování a krajské kolo v grafických disciplínách. Soutěž v programování se uskutečnila v pondělí 25. března na Masarykově gymnáziu Vsetín. Jonáš v kategorii programování webu předběhl mnoho studentů odborných škol a obsadil 2. místo s postupem do krajského kola v Uherském Brodě.

Krajské kolo v grafických disciplínách, které se skládá z opisu textu, korektury textu, diktátu a wordprocessingu, se letos konalo 26. března na OA Kroměříž. Jonáš se ve všech disciplínách umístil na 1. místě a postupuje do celostátního kola v Ostravě.

Blahopřejeme!