Když hvězdy tančí

Taneční soutěž pro základní školy, střední školy a odborná učiliště Zlínského kraje se konala ve Zlíně 14.5.2019 s naší účastí 🙂

Název soutěže pod záštitou Krajského parlamentu dětí a mládeže byl pro nás lákavý. Naše studentky pod vedením paní učitelky Kořínkové nacvičily dvě taneční choreografie. Výrazový tanec pod názvem “Something” na motivy filmu Piráti z Karibiku vytvořila především nadaná Eliška Hrachovcová, a také kreativní děvčata Monika Masaříková, Bára Porubová a Bára Malenovská z 1.A8. Ve Zlíně získala děvčata 4.místo a byla oceněna velkým potleskem.

Choreografie “Pop Stars” z tvůrčí dílny Adély Paškové z 5.A8 a Sáry Fišerové z 1.A, kterou s nimi nacvičily Sářiny spolužačky , Denisa Petřeková, Katka Milatová a Magdaléna Vejnosková, obsahovala prvky stylu Street Dance. V silné konkurenci čtyřletých středních škol byla děvčata vyrovnanými soupeřkami.

Děvčatům se soutěž líbila a byla pro ně inspirativní zkušeností.