Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Keškobraní

I přes nepřízeň říjnového počasí se naše skupinka odvážlivců z turistického klubu rozhodla přijmout výzvu pana učitele Ehla a vypravit se Veřovickými vrchy na gymplácké “keškobraní”.

17.11.2016 v 8:45 jsme se všichni sešli na nádraží, odkud nás vlak dovezl až do Krhové. Tam naše dobrodružství započalo. Stačilo ujít pouhých pár set metrů a už jsme narazili na první kešku. Ti z nás, kteří tomuto koníčku holdují, se okamžitě pustili do hledání, zatímco pohodlnější část naší skupiny se je pokoušela navigovat a povzbuzovat. Jakmile byla keška úspěšně nalezena, a my se rozešli, už na nás čekala další. Tak to probíhalo téměř celou cestu až do Starého Zubří, kde jsme museli čelit jiným nástrahám, jež si pro nás Zubří připravilo. Především rozbahněným polím a stezkám, přes které jsme nakonec úspěšně došli až do Rožnova.

Sečteno a podtrženo, výlet nás stál cit v konečcích prstů a termosku s čajem, ovšem odnesli jsme si mnoho zážitků (zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je intenzivní), a extra dávku bahna na botách (viz foto!). Našemu poslednímu letošnímu výletu sice počasí nepřálo, ale doufáme, že na jaře si opět vše vynahradíme.

Přejít nahoru