KLIMA ŠKOLY – výsledky dotazníkového šetření

Vážení rodiče, milí studenti,

rádi bychom Vás seznámili s výsledky testování Klima školy, které proběhlo na přelomu pololetí školního roku 2019/2020. Do testování se zapojily všechny třídy a velká účast byla i ze strany pedagogů. Tímto všem testováným děkujeme za spolupráci a za váš čas.

Dotazník Klima školy slouží jako užitečný nástroj pro ředitele škol. Jeho využitím získají rychlý vhled do celé škály oblastí působení školy (prostředí, kvalita výuky, lidé, atd?) očima těch, kterých se to týká nejvíce, tedy samotných žáků. Hodnoceny jsou jednotlivé složky klimatu školy i škola jako celek.

Níže je možné nahlédnout na grafy a celkové výsledky, jak hodnotí klima školy žáci a jak jej hodnotí pedagogové.

Klima školy – žáci

Klima školy – učitelé