Krajské finále v atletice

Minulý týden proběhlo za účasti obou našich atletických týmů krajské kolo Středoškolského atletického poháru. Za slunečného počasí se na zlínském atletickém stadionu podařilo chlapeckému i dívčímu týmu překonat bodové zisky z okresního kola a v silné konkurenci devíti týmů obsadili hoši sedmé a dívky páté místo.

Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm reprezentovali:

Tým dívek

Adéla Ondřejová, Iva Divínová, Natálie Lažová (všechny 2. B), Viktorie Dohnálková, Aneta Randusová (obě 1. A), Vendula Dedková, Natálie Korytárová (obě 1. B), Bára Porubová (6. A8) a Markéta Skalková (7. A8)

Tým chlapců

Martin Volný (1. B), Filip Dimitriadis, Sam Sedlák (oba 2. A) Ondra Nohavica, Kuba Šimurda, Mikuláš Valášek, Eliáš Oharek (všichni 3. A), Ondra Pupík, Max Kavan a Víťa Dorňák (všichni 4. B)

Blahopřeji všem atletům k dosaženým výkonům (i osobním rekordům a rekordům školy) a děkuji za reprezentaci našeho gymnázia.

Monika Zetková