Krajské kolo konverzační soutěže v angličtině

Dne 16. 4. 2021 se naše studentka, Adéla Pašková ze třídy 7. A8, zúčastnila krajského kola konverzační soutěže z anglického jazyka pro střední školy a vyšší ročníky víceletých gymnázií Zlínského kraje. Soutěž byla organizována Gymnáziem a Jazykovou školou s právem státním jazykové zkoušky ve Zlíně a vzhledem k epidemické situaci proběhla letos pouze v online prostředí.

Z pohledu porotce mohu posoudit, že Adéla předvedla skvělý výkon, za nějž ve velmi napjatém konkurenčním boji brilantních mluvčích získala páté místo. Tímto Adéle velmi děkuji za reprezentaci naší školy v této soutěži a přeji jí mnoho dalších úspěchů nejen na poli anglického jazyka.

Aneta Štýbrová