Krajské kolo ZAV a postup do celostátního kola

“Krajské” nominační kolo se uskutečnilo 29. března 2022. Žáci absolvovali ve škole, podle jejích časových možností a pod dohledem vyučujících, obě disciplíny v časovém rozmezí 7:00-15:00 h.

• Opis 10 minut v českém jazyce z obrazovky, penalizace 50 úhozů za neopravenou chybu.
  • Opis 10 minut v anglickém jazyce z obrazovky, penalizace 25 úhozů za neopravenou chybu.

Po uzavření výsledkové listiny s rozdělením na kategorii středních a základních škol postupují nejlepší žáci do celostátního finále.

A výsledky našich soutěžících?

Johana Valová – obě disciplíny 1. místo – postup do celostátního kola
Šimon Vrzala – obě disciplíny 1. místo – postup do celostátního kola
Eliška Vrzalová – jednou 2. a jednou 3. místo a Elena Drápalová – umístění uprostřed startovního pole.

Děkujeme všem za reprezentaci školy a gratulujeme postupujícím.