Maturitní ples 2016

V pátek 29. ledna ožil Společenský dům v Rožnově, když zde probíhal maturitní ples, který jsme pořádali my, studenti maturitních ročníků, společně s učitelským sborem. Ples byl jako každý rok zahájen studentskou hymnou v podání samotných maturantů, po ní polonéza odtančená studenty 3. ročníků a následně úvodní slovo paní ředitelky. Poté proběhlo představování jednotlivých maturitních ročníků spojené s šerpováním a prezentací maturitních videí. Večer zpestřili také členové valašského souboru Radhošť, když na parketu předvedli své taneční umění. Jednou z nejočekávanějších událostí plesu bylo také zahájení prodeje losů do tradiční bohaté tomboly. Jelikož bylo mnoho cen, na výhru si přišel téměř každý. Celý ples nám zpříjemňovala jak hudba v sále, tak i v restauraci. Celkově se ples vydařil, a nejen maturanti si z něj určitě odnesli mnoho zážitků.