Mikuláš 2015

Dne 4. prosince se na našem gymnáziu uskutečnil (ne)tradiční den sv. Mikuláše. Jako každý rok se této úlohy ujaly maturitní ročníky a své důležité poslání od Všemohoucího splnily na výbornou. Ve složení čtyř čertů, čtyř andělů a v neposlední řadě Mikuláše obešli naši spolužáci třídy, kde čertice pořádně zmalovaly nezbedné i pilné studenty, aby jim to nebylo líto, andělé žáky obdařili “božskou sladkostí”. Hlavním programem v každé třídě bylo slovo Mikuláše, v roli Matouše T., který svou výřečností a umem ovládnutí davu vybral dva aktéry, kteří museli spasit třídu od svých hříchů vytažením bonbónu z mouky a to pouze svými ústy. Na závěr byla nejpilnějšímu žákovi předána pečeť s moudrem a pochvala za “největšího Budulínka třídy”.