Mimořádné opatření – 10. 9. 2020

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví MZDR 15757/2020-33/MIN/KAN ze dne 9. září 2020, vzniká od 10. 9. 2020 pro všechny, kteří se pohybují ve společných prostorách budovy povinnost zakrytí dýchacích cest rouškou, respirátorem, ústenkou, či jiným ochranným prostředkem. Tato povinnost se vztahuje na žáky, zaměstnance, zákonné zástupce a další osoby, které vstoupí do budovy školy.

Společnými prostory se rozumí chodby, šatny, toalety, sborovna a fronta na oběd. Roušku je možné sejmout ve třídě, na obědě, v kabinetě či kanceláři po usazení na místo. Každý žák i zaměstnanec bude mít ve škole s sebou dvě roušky a igelitový sáček na odložení použité roušky.

Mimořádné opatření MZDR: Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani

Jak pečovat o roušky: Péče o roušky