Prázdninový kemp Goetheho Institutu

Ač je to k nevíře i snaha někdy stačí. Přesvědčili se o tom sami naši žáci, když se jim poštěstilo v soutěži, kterou pořádal Goethe Instut zaměřující se na spolupráci mezi Němci a Čechy.
Jednalo se o vypracování plakátu na téma “Udržitelnost”. Na výběr byly čtyři podkategorie: móda, škola, jídlo a mobilita. Právě poslední podkategorie, kterou si zvolila skupinka ve složení Monika Urbanová, Vít Melichařík a Honza Zich byla tou vítěznou.
Hlavní cenou je pobyt v Německu, kde budou vítězní žáci (z ČR 14 lidí) prohlubovat své jazykové znalosti a spolupracovat s německými studenty na nejrůznějších projektech.  Vše začíná již 22. 7. 2013 a žáci se na pobyt v kempu velmi těší.