"První pomoc" aneb nikdy nevíte, kdy se dostanete do situace, ve které půjde o život!

Když se ozvaly hlasy studentů, že by rádi absolvovali kurz první pomoci, začali jsme přemýšlet, jak vše zorganizovat? Maturanti se loni nemohli zúčastnit turistického kurzu (jehož součástí je zdravověda), a proto byli vybráni do pilotních skupin. Řada našich absolventů studuje medicínu a jsou ochotni se o své znalosti a zkušenosti podělit, takže stačilo jen sladit termín s prostory a mohlo se začít.

Tímto bych rád poděkoval Ondřeji Holčákovi, že si našel čas, a seznámil studenty se základními pravidly první pomoci.