Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

PRYČ ZE ŽIDLE anebo souboj středních škol o 100000 korun 

Krásný projekt RunCzechu pro všechny střední školy, které už nějakou dobu úspěšně bojují s distanční výukou. Sezení u počítače je bohužel náročnější a delší, než se na začátku pandemie možná zdálo. Proto, proč se nezvednout ze židle a nevyužít tak jarního počasí pro dobrou věc? Stačí pouze vstát ze židle, obout si tenisky a vyrazit ven zdolat nějaké ty kilometry. Celá akce je ZDARMA! A zapojit se mohou všichni příznivci a sportovní nadšenci naší školy. Načítat uběhnuté kilometry tak mohou současní studenti, absolventi, učitelé, rodiče, sourozenci a další rodinní příslušníci.  

Nejdůležitější je nahrávat uběhnuté kilometry pod speciálním kódem školy. Celá akce probíhá od 12. dubna do 25. června 2021. Střední škola s nejvíce kilometry získá odměnu 100000 Kč, kterou může využít na nákup sportovního vybavení pro školu. Tak pojď, neseď doma! Je úplně jedno kolik uběhneš a za jaký čas, každý metr se počítá. Pojďme společně do toho! 

Více informací na https://www.runczech.com/cs/akce/pryc-ze-zidle/index.shtml 

Postup: 

Vložte kód školy (568EDSTSXACU) – vytvořte svou registraci – přihlaste se na závod – na email dorazí Vaše startovní číslo – vkládejte své kilometry. 

Přejít nahoru