Španělsko 2017

V pondělí 6.března jsme se vydaly se skupinou studentů  do nádherného Španělska. Našim cílem byl Madrid, kde jsme strávili dva  úžasné dny. Viděli jsme historické centrum a navštívili jsme naši partnerskou školu v Tres Cantos,kde jsme zpúsobili opravdový rozruch. Poté jsme zamířili s agenturou Spanish-learning do regionu Castilla y León, konkrétně do měst Salamanca a Ávila. Studenti strávili dva dny v hostitelských rodinách,prohlédli si historická města Salamanca a Ávila, absolvovavali výuku v jazykové škole?.. Uteklo to jako voda a v pátek 10. března jsme se museli s prosluněným Španělskem rozloučit.

Tuto cestu jsme plánovaly dlouhou dobu. Ukázat studentům španělštiny místa, o kterých se dovídají ze stránek svých učebnic a z jazykových hodin bylo našim snem, který se nakonec podařilo uskutečnit.

Pro nás všechny to byla bez pochyby cesta plná nezapomenutelných zážitků, a proto věříme, že se do Španělska znovu vrátíme, třeba hned příští školní rok.

¡Hasta pronto, España!:-)
Cira a Lucie