Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Sportovní kurz Vltava 2014

Předposlední týden školy nám vyšlo krásné počasí na náš vodácký kurz na Vltavě. Zájemci z tříd 3.A, 3.B, 6.A8 a 7.A8 se vypravili na úmornou cestu vlakem do Vyššího Brodu, kde si postavili stany a už se šlo učit pádlovat a hlavně zatáčet kanoe nebo pálavy.
Přežili jsme studenou noc ve stanech a hned se jelo na vodu do další zastávky, Pískárny. Cesta se táhla jako týden před výplatou, ale konečně jsme tam vyčerpáni dojeli, najedli se a práskli s sebou do spacáků. Další den jsme se doplácali, ještě stále unaveni po včerejším extrémním výkonu, do Českého Krumlova, kde jsme si prošli I. okruh a měli rozchod po městě přeplněném turisty. Poslední den byl, aspoň pro mě, nejvíce zážitkový, kdy jsme už celkově unaveni zpívali písničky po cestě a pádlovali do rytmu, nechali se unášet proudem a koukali se kolem a na oblohu bez mráčků.
Náš výlet jsme zakončili ve Zlaté Koruně, ze které jsme po deštivé noci odjížděli přeplněným vlakem do Českých Budějovic a konečně domů.
Myslím si, že pro každého byl vodácký kurz na Vltavě 2014 skvělým zážitkem, mnozí z nás jsme navázali nové kontakty a oprostili se od moderní techniky.
Takže, jak se zdraví vodáci: ?Ahoj!?

Přejít nahoru