Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Stužkovací večírek 4A

V páteční podvečer 11.11. jsme se sešli v zuberské sokolovně a nejen datum napovídalo, že tento večer bude neobyčejný. Již od počátku panovala příjemná atmosféra. Snad to bylo i tím, že se celý stužkovací večírek nesl v duchu antického Řecka, a tak nechyběla veselá a pohodová nálada, která nevymizela ani s příchodem učitelů, ba naopak.

Pro mnoho příchozích bylo téma večírku neznámé, včetně toho, že se začátkem ocitli v podsvětí, kde byli postaveni před posmrtný soud. Po temném zahájení propukly bujaré řecké hry, jež započaly ověřením vědomostí přítomných.  Nezůstalo však jen u znalostí, ale došlo i na vrhání oštěpu, tajemnou konzumaci různých specialit či náročnou hru s bájnou Medúzou, kdy mnozí doslova zkameněli.

Po hrách si připravil náš pan třídní učitel Ehl překvapení, při němž jsme zavzpomínali na různé třídní chvíle během studia, a za nelehkých podmínek nás jako správný geograf pasoval mapou na maturanty. Závěrem jsme obdrželi krásné stužky a večer se dále vyvíjel v příjemném duchu.

Mimo jiné bychom chtěli ještě jednou poděkovat všem přítomným učitelům za účast a především našemu panu třídnímu Ehlovi.

Za kolektiv 4. A Čeněk Pavlica

Přejít nahoru