Takhle jsme žili – setkání za 30 let divadelního souboru a sboru Juventus Gymnázia Rožnov pod vedením Milana Hambálka a Marie Grygarové

V sobotu 20. 4. 2024 proběhlo setkání ex-sboristů a ex-divadelníků Gymnázia Rožnov jako poděkování Marii Grygarové (sbor Juventus) a Milanu Hambálkovi (divadelní soubor). Oba dlouhá léta stáli za kulturními programy školy a i když jsou již řadu let na zaslouženém odpočinku, jsou stále neuvěřitelně aktivní a činorodí.
Organizace a představení se zúčastnilo skoro 50 abiturientů na jevišti a téměř plná Janíkova stodola byla jasným dokladem, že divadlo a sbor v nás žije i po odchodu ze školy – u některých už 37 let. Ještě jednou Marii Grygarové a Milanu Hambálkovi DĚKUJEME!