Turistický kurz Sidonie 2023

Začátek 3. ročníků tradičně bývá ve znamení turistického kurzu, kde se sejdou všichni třeťáci, aby utužili vztahy mezi třídami, posílili fyzičku a hlavně si užili „pohodu“ a klid v krásném prostředí Bílých Karpat. Letošní rok vyšel skvěle, slunečný podzim, telefon bez signálu, kilometry na kolech i koloběžkách jen naskakovaly (trhaly se i rekordy), žádná vážná zranění a stíhala se i reprezentace školy! Proto věřím, že si většina studentů užila tento týden stejně jako já. Pokud vám chybí ještě přívlastek „boží“, tak ten snad přidám po příští akci tohoto ročníku, kdy dospějí někteří jedinci, vymizí sprostá slova a studenti si budou více vážit učitelů a jejich práce!

Poděkování patří řadě studentů, kteří pomáhali v průběhu kurzu a svým chováním dávali příklad ostatním!!! V neposlední řadě děkuji svým kolegům za jejich čas a energii, kterou této akci věnovali.

Sportu zdar – J.J. 😉