VOLEJBALOVÝ TURNAJ

dav

Ve středu 11. května se se konalo na Horní Bečvě okresní kolo ve volejbale pro žákyně 8. a 9. tříd. Neváhaly jsme ani chvilku a po krátké domluvě vznikl tým děvčat, které se s nadšením vydaly vstříc novým zážitkům a zkušenostem. Systém hry byl každý s každým, tudíž jsme měli možnost poměřit síly s ostatními děvčaty z okolních škol. Tým ze ZŠ Vidče byl nabitý volejbalistkami, ale i tak jsme je dokázaly aspoň trošku potrápit. Vítězné body však připadly Vidči. Ve stejném duchu se odehrály i zápasy proti ZŠ Horní Bečva a ZŠ 5. květen. Poslední zápas nás čekal proti ZŠ Dolní Bečva a všechny členky týmu toužily po vítězství. První set jsme suverénně vyhrály, druhý set jsme trošku polevily, ale napětí bylo až do konce. 1: 1 na sety nás totiž dovedlo až do tibreaku. Děvčata bojovala ze všech sil a nakonec zaslouženě užívala pocity vítězství. Ve výsledku jsme obsadily krásné 4. místo.

Děkuji za skvělou reprezentaci Vendule Šenové (3.A8), Báře Porubové, Monice Masaříkové, Heleně Peškové, Zuzaně Štěpánkové, Vendule Zemanové, Marii Ondřejkové, Natálii Holišové, Marice Londákové (všechny ze 4. A8).   VR