Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Vysvědčení s volejbalem

Netradiční průběh loňského školního roku poznamenal i sportovní akce pořádané naší školou. Z třech klasických turnajů jsme se rozhodli pro ten volejbalový, jelikož je určen pro všechny studenty a jeho účast i kvalita bývá vysoká.

V pondělí 29.6 se na školním hřišti sešlo 10 týmů připravených bojovat o putovní pohár a možnost viset na čestné nástěnce u učebny chemie. Počasí nám však dovolilo odehrát pouhé dva zápasy, po nichž jsme se museli uchýlit do útrob školy. Meteoradar nedával dobré vyhlídky a tak byl, po společné fotce, turnaj odložen na neurčito! (Tímto se omlouvám týmům, kterým jsem nedal vědět, že se uskuteční druhý den s vysvědčením!)

V úterý 30.6 se rozjel nový turnaj, dvou čtyřčlenných skupin, a s mnohem lepším počasím. Na kurtech byl k vidění pohledný volejbal se spoustou kvalitních výměn. V průběhu hry si studenti, organizátoři i rozhodčí odběhli rozdat a převzít vysvědčení, aby se poté opět vrátili na hřiště! Do závěrečných bojů se probojovaly dva týmy maturantů, kteří si již jako absolventi přišli užívat zasloužené volno od školy J. Ve finále si tak proti sobě zahráli: tým 8.A8 a vítězové Vánočního turnaje z 3. B. Stejně jako v prosinci vyhráli svěřenci Magdy Brodové a potvrdili tak svou suverenitu (ve volejbale) na naší škole. V souboji o 3. místo poté zvítězila 6. A8 nad druhým týmem maturantů.

Děkuji všem účastníkům i fanouškům, že se podíleli na udržení naší sportovní tradice a doufám, že se příští rok odehraje opět celá triáda našich turnajů.