Zahájení činnosti Středoškolského dobrovolnického klubu

Ve středu 29.9.2021 proběhne 1. neformální schůzka dobrovolnického klubu.

Setkání s paní Lidkou Obadalovou se uskuteční v kavárně Jannie´s coffee house v Brillovce v 15:15.

Všichni zájemci jsou srdečně vítáni.

Co je to středoškolský dobrovolnický klub?

Středoškolský dobrovolnický klub je všem otevřená skupina mladých lidí, kteří realizují vlastní činnost, schůzky, programy pro děti (např. doučování dětí), programy pro seniory (Domov pro seniory Rožnov), exkurze do pomáhajících organizací v Rožnově p. R. a okolí, akce, besedy a pomáhají při pořádání prezentačních akcí. Činnost dobrovolnického klubu ovlivňují hlavně sami jeho členové, kteří sami dávají podněty na další akce.

Náš klub působí na gymnáziu v Rožnově třetím rokem a to pod vedením paní Ludmily Obadalové z organizace ADRA.