Zažij výšku! – ohlédnutí za sobotou

Přejeme všem krásný den!

I tento rok se druhou listopadovou sobotu zaplnily chodby, učebny a laboratoře našeho ústavu studenty a absolventy gymnázia, jakožto i mnohými pedagogy. Důvodem k návštěvě školy byl v takto neobvyklý čas druhý ročník akce Zažij výšku.

Po zdařilém předchozím ročníku byla očekávání vysoká a nutno podotknout, že byla naplněna. Nejen že narostl počet zastoupených oborů, především o obory humanitní, ale zvýšila se i kvalita občerstvení, za což patří dík všem pedagogům, kteří přinesli nebo poslali mnoho skvělých dobrot, a především panu zástupci. Dík patří i pedagogům za propagaci akce ve svých hodinách a také za technickou pomoc a podporu. Příjemnou novinkou byla možnost dát prostřednictvím QR kódu organizátorům zpětnou vazbu.

V neposlední řadě musíme poděkovat přednášejícím z řad absolventů, kteří si připravili skvělé přednášky, diskuze a praktické ukázky ze svých oborů a byli ochotni se s našimi studenty podělit o informace ohledně maturity, přijímacích zkoušek a praktických záležitostí vysokoškolského života.

Nezbývá než se těšit na příští ročník, který bude díky vašim zpětným vazbám jistě ještě kvalitnější.

Organizátoři