Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Charitativní sbírka pro Mayuching

Ve středu 8. března 2017, symbolicky na Mezinárodní den žen, proběhla na naší škole již tradiční charitativní sbírka Adopce na dálku, která má zajistit vzdělání naší nově adoptované studence Mayuching Khyang z Bangladéše.

Akci organizovaly studentky 7. A8 – Anna Korbášová a Veronika Onheiserová, které mají na výsledku největší podíl, neboť neúnavně celou sbírku připravovaly a hlavně neustále medializovaly, kde se jen dalo . Se začátkem vyučování se tedy vydaly mezi všechny “obyvatele” gymnázia a pro Mayuching od Vás vybraly tentokrát částku 8 300 Kč. Obratem jsme tak mohli zaplatit celoroční školné pro rok 2017, jež činí 7 800 Kč a dále jsme Mayuching podpořili zasláním finančního dárku 700 Kč, který v sobě skrývá za 250 Kč balíček osobních potřeb a 450 Kč dárkový balíček na oblečení. Celkem je tedy na finančním kontě Mayuching částka: 13 936 Kč. Všem velmi moc děkujeme.
Podrobnosti viz: http://www.banglakids.cz/cz/kategorie/pro-deti/

Paní koordinátorka Adry je nyní na monitorovací cestě po školách, které Adra v Bangladéši sponzoruje a podporuje, a plánuje navštívit naši školu ihned po příjezdu v červnu 2017 a osobně Vám jménem Mayuching poděkovat.

A zde obrovská radost našich dobrovolnic, díky 😀

Přejít nahoru