Sněhurka a sedm trpaslíků

podle bratří Grimmů
(27.-29.února 1996)

Vážení diváci!

Sněhurku a sedm trpaslíků najdete v pohádkách bratří Grimmů. Naše úprava vychází nejen z literární předlohy, ale pokouší se příběh vyprávět s úsměvem a tu a tam i s příslušnou studentskou recesí a nadhledem. Úskalí pohádky je v mnoha rychle střídajících se proměnách, které rozbíjejí plynulost děje, ale na druhé straně umožňují barvitější vyprávění.
Hudbu k písničkám složil prof. J.Mlnařík a společně s klavíristkou J.Solanskou se podílel na celkové hudební úpravě. Myslíme si, že písničky by se Vám mohly líbit tak, jak se před časem líbily vašim rodičům, kteří byli rozmazleni písničkami stejnojmenného amerického filmu.

Úprava a režie: M.Hambálek
Hlasy: M.Malaníková, L.Malinová, P.Polášková, J.Zrníková
Lid, zvířátka,
dvorní dámy:
M.Chovancová, L.Čermáková, B.Konečná, D.Javornická, M.Maléřová, L.Mičolová, Š.Koňaříková, P.Onheiserová