Organizační zajištění ukončení školního roku

Milí žáci, milí rodiče,

ráda bych Vás seznámila s organizačním zajištěním ukončení školního roku.

Nejdříve bych chtěla poděkovat Vám, kteří jste zodpovědně přistoupili k distanční formě výuky. Myslím, že se nám podařilo ji smysluplně nastavit.

S postupem při hodnocení žáků za druhé pololetí 2019/2020 jsem Vás seznámila dne 29. 4. 2020 prostřednictvím Bakaláře.

Závěrečné hodnocení zohlední:

• podklady pro hodnocení získané v druhém pololetí v době, kdy osobní přítomnost žáků nebyla zakázána (tj. do 10. března 2020),
  • podpůrně také podklady pro hodnocení získané v době, kdy probíhalo vzdělávání na dálku, pokud pro takové vzdělávání měl žák odpovídající podmínky,
  • podpůrně také hodnocení výsledků vzdělávání žáka za první pololetí školního roku 2019/2020.

V případě, že nebude možné hodnotit žáka za druhé pololetí, stanoví se náhradní termín hodnocení, který se musí uskutečnit nejpozději do konce září 2020.

1. a 2. června budou na naší škole probíhat státní maturitní zkoušky.

8. a 9. června přijímací zkoušky.

V těchto dnech nebude probíhat on-line výuka.

Od 9. do 19 června se konají ústní maturitní zkoušky. On-line výuka bude omezena časovými možnostmi vyučujících (budete informováni vyučujícími).

Od 22. června připravujeme otevření školy pro všechny žáky, při dodržení hygienických a bezpečnostních podmínek.

23. června uzavřeme klasifikaci druhého pololetí.

30. června 2020 proběhne předání vysvědčení.

Alena Gallová
26. května 2020