Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2019 – 2020

Pořadí přijatých uchazečů se bude měnit v závislosti na počtu odevzdaných zápisových lístků (zejména viz sloupec “Pořadí zájmu” v souboru “Pořadí uchazečů” – zájemci s uvedeným číslem 2 volí naši školu až jako druhou v pořadí). Doporučujeme proto nepřijatým uchazečům, majícím zájem o studium na naší škole, aby si podali odvolání.

Případné rozhodnutí o nepřijetí ke vzdělávání si mohou zákonní zástupci uchazečů vyzvednout osobně v pondělí 29. dubna 2019 od 12.00 do 16.00 hodin a v úterý 30. dubna 2019 od 7.15 do 15.00 hodin v kanceláři školy. Nevyzvednutá rozhodnutí o nepřijetí budou následně zaslána doporučeným dopisem do vlastních rukou. Odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí lze podat do 3 pracovních dnů od doručení tohoto rozhodnutí.