Krajské kolo konverzační soutěže v RJ

Zúčastnila jsem se soutěže v krajském konverzačním kole z ruštiny. To je jedna z těch soutěží, kde člověk může zažít příjemnou kamarádskou atmosféru. Organizátoři už dva roky po sobě připravují zajímavé otázky a poslechy, díky kterým si účastníci mohou ověřit a porovnat své znalosti v ruštině. Účastníci také mají šanci se projít školou a zajit do školní jídelny, kde se mohou občerstvit. Pro všechny účastníky organizátoři připravili chutné a lehké občerstvení, které nám dobilo energii, abychom předvedli své znalosti.

Já jsem se umístila na 1. místě už druhý rok po sobě, ale až tento rok se celostátní kolo koná v Praze na VŠE. A nesmím zapomenout poděkovat učitelkám RJ gymnázia ve Vsetíně za skvělou organizaci.  Moc se těším.

Kira Lysenko, 3. B