Naši geografové znovu ovládli okres!

Kompletní pětice našich postupujících ze školního kola Zeměpisné olympiády se umístila na stupních vítězů svých kategorií v okresním kole.

V kategorii D (střední školy) jednoznačně zvítězil zeměpisný matador Jakub Žváček (7.A8), jehož v téže kategorii na 3. místě doplnila teprve “prvačka” Vendula Žitníková (5.A8).

Kategorii B ovládl s neuvěřitelným ziskem 92,5 / 100 b David Něnička (2.A8).

V kategorii A se suverénním 8,5bodovým náskokem dominovala Věra Dlabajová (1.A8).

Skvělý úspěch pak dalším pódiem podtrhl na 3. místěkategorii C Jakub Staňo (4.A8).

Tři naši vítězové automaticky postupují do krajského kola v Uherském Hradišti, oba bronzoví medailisté pak musejí čekat na bodové zisky z ostatních okresů, ale i jejich šance na postup stále žijí.

Všem nadějným geografům držíme palce i v kraji!

RE