Soutěž Kulturní dědictví

Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje představuje soutěž Kulturní dědictví.

V této soutěži je úkolem vytvořit dílo, které znázorňuje region, ve kterém žijeme a je určena jak pro žáky 6. – 9. tříd základních škol, tak i pro 1. – 4. ročník středních škol. Výsledek může být v takřka jakékoliv formě, představivosti se meze nekladou :-). Soutěžit se totiž může v několika kategoriích: Literární, výtvarná, řemeslná, vizuální/audiovizuální.

Výsledný produkt se musí odevzdat do 31.1.2024, přičemž na přelomu února a března se uskuteční slavnostní vyhlášení vítězů.

Více informací naleznete v QR kódu. Pokud by však cokoliv nebylo jasné, neváhejte se na nás obrátit a rádi se vším pomůžeme. Můžete napsat na e-mail soutěže: projektkulturnidedictvi@gmail.com