Sportovní turnaje

Říjen je měsícem, kdy se rozjíždí většina sportovních soutěží středních škol a letošního roku tomu není jinak. Po úspěšném okrskovém kole v basketbale, kdy jsme porazili studenty ze „zemědělky“, jsme mohli vyrazit do Valašského Meziříčí na tři kola okresní.

Jako první se uskutečnil ve středu 9. 10. 2024 volejbalový turnaj, kde jsme věřili ve výhru a postup do kraje. Bohužel nás překvapila „valmezská stavebka“, která bezchybným výkonem posunula naše chlapce na nepostupové, ale zasloužené druhé místo.

Ve fotbale 10. 10. 2024 jsme již postupové ambice neměli, ale když skvělým výkonem otočili kluci duel se „stavebkou“ (školy se sešly stejné jako na volejbale), situace se zamotala a rozhodovaly poslední zápasy. V tom jsme nakonec podlehli Vsetínu a obsadili tak celkové 3. místo.

25. 10. 2024 se uskuteční basketbal a jsem zvědavý, jak se nám bude dařit pod basketbalovými koši. 😉

Sportu zdar J.J.

P.S.: Florbal se hraje až v listopadu!